• Ново
FENXIXI Фулл Метал Фризерски салон Професионална машина За Шишање косе Електрични бежични ЛЦД-машина За шишање косе Злато и сребро Машина за шишање косе (боја : Б)

FENXIXI Фулл Метал Фризерски салон Професионална машина За Шишање косе Електрични бежични ЛЦД-машина За

Buyers rating:
RSD 132.30

Брой продукти

Тип производа : Машина за шишање косе.Напон : 110-240 В. Величина : 18*5.2. Лепоте и лична нега / Лична нега / Нега косе / Алати за шишање косе / Машине за шишање косе и прибор / Машине за шишање косе.Богат стручни електричне машине за шишање косе : професионални прецизне електричне машине за шишање косе електрични апарати за шишање косе Професионалне бежичне машине за шишање косе Професионалне машине за шишање косе мушкарци : машине за шишање косе.

Други функции

Најбоље понуде